FERNAN I. HERNANDEZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 143 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 143 elementów

FERNAN I. HERNANDEZ

Produkty projektanta: Fernan I. Hernandez

FERNAN I. HERNANDEZ jest kreatywnym, niespokojnym i perfekcjonistą architektem i projektantem mebli, który ukończył Universidad Central de Venezuela (Caracas). Wie, jak skierować życiową ciekawość na innowacyjność projektową dzięki swojemu wyjątkowemu zmysłowi artystycznemu, dzięki któremu został laureatem kilku nagród w dziedzinie projektowania mebli jako „Projektant Mebli Roku” oraz nagród za „Globalne kolekcje”. Oryginalność i wrażliwość jego projektów sprawiają, że jest szefem kreatywnym Butiku MORADA-Haute Furniture.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek