FERDINAND VERBEEK

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

FERDINAND VERBEEK

Produkty projektanta: Ferdinand Verbeek

Na początku Ferdinand, mający oko na design, rozwinął głębokie zainteresowanie i miłość do technologii. Stworzył niesamowity głośnik. Nie pozostało to niezauważone, a przyjaciel skonsultował się z Ferdinandem w celu uzyskania porady przy projektowaniu swojego sklepu. Ferdinand zaprojektował i wyprodukował swój pierwszy obiekt oświetleniowy do oświetlenia sklepu. Po tygodniowej wyprzedaży został poproszony o stworzenie kolejnej.
Czy Ferdinand jest geekiem? Woli trzymać go w uporządkowanym, zawodowym szaleństwie, napędzanym odwiecznym dążeniem do perfekcji i znajomością materiałów, z którymi pracuje. Perfekcja co do milimetra. Nie ma komponentów, które nie mogą przejść przez jego ręce, żadnej konstrukcji, która nie spełnia jego wymagań, które z definicji są niebotyczne. Jest projektantem oświetlenia, który przywiązuje dużą wagę do doskonałości swoich produktów, być może nawet bardziej niż ich ostatecznego kształtu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek