FEDERICO PERI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokaż:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

FEDERICO PERI

Produkty projektanta: Federico Peri

Federico Peri urodził się w 1983 roku w Montebelluna, niedaleko Treviso. Po ukończeniu studiów z zakresu architektury wnętrz w Istituto Europeo di Design w Mediolanie przeniósł się do Paryża na stypendium na rezydencję artystyczną. W tym okresie, obfitującym w międzynarodowe zanieczyszczenia krzyżowe i stymulację, rozpoczął karierę zawodową studiując wielkich mistrzów i skupiając własne zainteresowania na synergii między teraźniejszością a teraźniejszością. Wrócił do Mediolanu, aby pracować z Vudafieri Saverino Partners do 2011 roku, kiedy otworzył własne studio, głównie zajmujące się wystrojem wnętrz i meblami. Współpracuje z producentami, innymi markami modowymi, specjalistami i klientami prywatnymi, projektując projekty ściśle związane z tożsamością jednostki. Nilufar, międzynarodowa galeria z siedzibą w Mediolanie, jest wyłącznym przedstawicielem swoich limitowanych produktów, w tym kolekcji lamp „Shapes”, nominowanej w 2016 roku do German Design Awards.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć