FEDERICO CORREA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


FEDERICO CORREA

Produkty projektanta: Federico Correa

Federico Correa uzyskał tytuł doktora w tym samym czasie co jego przyjaciel Alfons Milà i pracował nad tymi samymi projektami we wspólnym studiu w 1953 roku. Założyli studio, w którym rozwijali swoją karierę jako projektanci przemysłowi i wnętrz. Od tego czasu Correa zaprojektowała domy letniskowe w Cadaques, tor olimpijski w Barcelonie, stworzył restaurację w Princess Sofia, Centrum Sztuki w Madrycie, wnętrza restauracji takich jak Reno w 1961 i Flash-Flash w 1969. Biuro burmistrza Barcelony . ma na swoim koncie kilka nagród ADI-FAD.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek