FÁBIO TEIXEIRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

FÁBIO TEIXEIRA

Produkty projektanta: Fábio Teixeira

Fábio Teixeira jest młodym PORTUGALSKIM projektantem inspirowanym architekturą, minimalizmem i detalem, absolwentem Wzornictwa Przemysłowego w Instituto Politécnico do Cávado e do Ave (IPCA). Nawet z szybko rosnącym CV, Fábio Teixeira jest projektantem z doświadczeniem zawodowym w projektowaniu kuchni i mebli . TCC WHITESTONE first DÉCOR COLLECTION został opracowany głównie przez Fábio przy współpracy i artykulacji reszty zespołu rzemieślników marmuru. Obecnie w TCC Whitestone odpowiada za plany produkcyjne, monitoring i artykulację produkcji z działem kreatywnym. Odpowiedzialny również za systemy operacyjne CAD CAM… jest jednym z twórców marmuru.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek