FABIO ROTELLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

FABIO ROTELLA

Produkty projektanta: Fabio Rotella

Sergio Fabio RoteIla, architekt, urodził się w Catanzaro w 1963 roku, obecnie mieszka i pracuje w Mediolanie. W latach 1988/89 uzyskał tytuł magistra w Domus Academy w Mediolanie. Od 1990 do 1995 pracował w Atelier Mendini jako koordynator projektów architektonicznych, projektowych i eventowych. W 1996 roku założył „Studio RoteIla”, którego zainteresowania skupiają się na architekturze, projektowaniu i profesjonalnym doradztwie dla firm. Architekt eklektyczny, specjalizuje się w sztukach użytkowych, które wykorzystuje jako punkt odniesienia i źródło wytycznych konceptualnych dla swoich prac. Jej produkcja obejmuje wielkoskalowe projekty architektoniczne we Włoszech i za granicą, koncepcyjne prace architektoniczne, takie jak Park Tematyczny „II Giardino delle Religioni e del Dialogo” (ogród religii i dialogu) w Gibellinie na Sycylii we Włoszech; duże projekty architektoniczne, w tym „Nuovo Aeroporto della Calabria” (port lotniczy Nowa Kalabria, Włochy) i Teatr Miejski Soverato, Kalabria, Włochy; projekty wnętrz, takie jak kasyno w Campione d'Italia, nowe biura Banca Sella w Biella we Włoszech, a także modernizacja miasta i odbudowa przemysłowa. Te podejścia projektowe proponują nowe pomysły na wykorzystanie przestrzeni życiowej i zrozumienie dzisiejszej architektury. Studio RoteIla świadczyło profesjonalne usługi kilku gminom we Włoszech. Fabio RoteIla udziela porad eksperckich niektórym firmom jako dyrektor artystyczny i promuje ich wizerunek korporacyjny. Projektuje i koordynuje wydarzenia kulturalne i artystyczne oraz bierze udział w kilku krajowych i międzynarodowych wystawach wzornictwa; koordynuje warsztaty dla szkół projektowania i architektury. Zarządza również kampaniami komunikacyjnymi i promocyjnymi dla niektórych międzynarodowych marek, takich jak Heineken, Budweiser, Absolut Vodka, Mc Donald's, Swatch, Bisazza, Coca Cola, Breil, Fiat i innych. W 2008 roku Fabio RoteIla założył About-Design, nową markę, dla której zaprojektował limitowaną edycję mebli i wyposażenia, opraw oświetleniowych i obrazów. Jego eleganckie projekty wzbogacają przestrzenie, w których ludzie spędzają czas, wyznaczając tym samym nowe cechy estetyczne i użytkowe, zawsze charakteryzujące się wyróżniającym je poetyckim podejściem. W lutym 2011 r. Ministero Italiano per i Beni e le Attivita Culturali powierzył Fabio RoteIli zadanie zaprojektowania pierwszego stałego włoskiego muzeum za granicą „Spazio Italia” w Muzeum Narodowym Chin na placu Tian'ammen w Pekinie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek