FABIO MELIOTA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2017
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Fabio Meliota
  • Producent: Atipico
  • Materiał: Metal
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 200.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

FABIO MELIOTA

Produkty projektanta: Fabio Meliota

Fabio Meliota jest projektantem z Apulii, przeniósł się do Pescary, gdzie studiował architekturę i ukończył pracę magisterską „La salle de bain w architekturze Le Corbusiera”.
Będąc w Pescarze dołączył do studia założonego przez Enzo Calabrese i współtworzył z nim projekty i produkty dla takich firm jak Listone Giordano, Lema, L'Abbate, Covo czy Rapsel. Projekt B: Room, zaprojektowany dla Listone Giordano, został wybrany przez Adi Index do nagrody Compasso d'oro w 2007 roku.
Założył eF/eM w Rzymie w 2012 roku, a trzy lata później przeniósł swoje studio do Genui, gdzie obecnie mieszka.
Cechą charakterystyczną jego projektów jest kompleksowa i jednoznaczna linearność. Zawsze szuka dyskretnych, eleganckich, praktycznych projektów z prostymi detalami, ale sprytnym duchem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek