EULÀLIA SERRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EULÀLIA SERRA

Produkty projektanta: Eulàlia Serra

Eulàlia Serra jest projektantką wnętrz, która ukończyła Parsons School of Design i Columbia University. Zrealizowała ważne projekty w Barcelonie, takie jak restauracja Gran Teatre del Liceu i Palacio de Pedralbes. Była wiceprezesem FAD (Fostering Arts and Design) w latach 1995-2001. Serra jest także ekspertem w dziedzinie sztuk użytkowych i kuratorką.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek