ERIC GIZARD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

ERIC GIZARD

Produkty projektanta: Eric Gizard

Eric Gizard znajduje inspirację i źródła we współczesnej sztuce dekoracyjnej. Pasjonat współczesnego designu, nie ignorując przeszłości, podejmuje się różnorodnych projektów, do których wnosi bardzo osobiste rozwiązania, zawsze noszące znamiona jego niepowtarzalnego stylu.
Mocne kontrasty, fuzja materiałów i kolorów, stworzenie efektu „lekkiego” oraz rozsądne połączenie tradycji z nowoczesnością – to cechy wyróżniające jego styl.
Jako wytrwały odkrywca wzornictwa z całego świata, jego szerokie zainteresowania i talenty skłoniły go do pracy nad różnymi projektami: mieszkania i butiki w Japonii; herbaciarnie w Korei; biura w Szanghaju; otoczenie komercyjne luksusowych marek kosmetycznych w Azji; projekty rezydencji prywatnych i hoteli w Europie; przestrzenie prezydenckie i butiki w Paryżu; koncepcja aranżacji wnętrz domu towarowego Printemps w Deauville...
Koordynował również kolorystykę kabin Air France A380 oraz odpowiadał za wyposażenie saloników VIP na całym świecie.
Jego pasja do przeciwstawiania i eklektyzmu doprowadziła go do rozwoju witalności w projektowaniu poprzez tworzenie prostych kształtów odpowiadających współczesnym zasadom lekkości, płynności i przejrzystości. Oprócz tworzenia linii mebli dla wydawnictw, projektuje również zastawę stołową, oświetlenie i przedmioty stołowe dla dużych francuskich luksusowych domów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek