ENZO EUSEBI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

ENZO EUSEBI

Produkty projektanta: ENZO EUSEBI

Jako projektant, Enzo Eusebi przez lata łączył intensywną pracę naukową z krytyczną refleksją na temat architektury społecznej i zrównoważonej; prowadził liczne wykłady i konferencje z różnymi organizacjami i instytucjami. Jego architekturę charakteryzuje poszukiwanie formalne, mające na celu uczynienie z każdego projektu znaczącej obecności w przestrzeni miejskiej oraz rygorystyczna technika zapewniająca najlepszą funkcjonalność struktur, systemów i organizację przestrzeni. Jego podwójne wykształcenie inżyniera i architekta pozwoliło mu nadążać za postępem rozwiązań estetycznych, w równowadze, która jest stale odnawiana w jego pracach i podkreślana licznymi projektami we Włoszech i za granicą. Wszystkie te projekty wykazują zaangażowanie w ochronę środowiska poprzez wykorzystanie i ponowne wykorzystanie materiałów oraz analizy badawcze w celu zminimalizowania wpływu na środowisko. Badania leżące u podstaw każdego projektu koncentrują się na aspekcie funkcjonalnym i przestrzennym oraz obejmują kilka tematów, takich jak technologia budowlana, strategie planowania kontroli środowiska (BIM) i zrównoważenie środowiskowe (LEED). W ten sposób multidyscyplinarność stała się siłą studia. Otrzymał kilka nagród za zasługi, które wzmocniły jego profil na arenie międzynarodowej. Z tego powodu uważany jest za jednego z najciekawszych projektantów w tej dziedzinie. Ostatnio był wykładowcą we Frankfurcie (Niemcy) Light + Building 2016, w Cannes (Francja) MIPIM 2017, w Baku (Azerbejdżan) masterclass From Architecture to Exhibition Design 2017 oraz w Pekinie (Chiny) podczas Design Week 2017.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek