EMMEPI DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMMEPI DESIGN

Produkty projektanta: EmmePi Design

Projekt Emmepi powstał w 2012 roku i jest pracownią architektoniczną skomponowaną przez Alessandro Mori i Tizianę Piccinini. Entrambi laureati a Firenze presso la facoltà di Architettura, fondano questo „laboratorio” dove si dà forma alle idee, si progettano nuovi spazi e dove si espongono arredi in linea al loro stile progettuale. Sytuacja w życiu miasta Pietrasanta, współpracuj bezpośrednio z lokalnymi rzemieślnikami, aby zrealizować swoje loro oggetti, rozpowszechnione w marmo.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek