EMILIANA MARTINELLI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMILIANA MARTINELLI

Produkty projektanta: Emiliana Martinelli

Emiliana Martinelli urodziła się w Lukce; Dyplom uzyskała w Istituto Statale d'Arte, Państwowym Instytucie Sztuki w Lukce – Wydział Ceramiki, a następnie Wzornictwa Przemysłowego w ISIA we Florencji, gdzie później ukończyła Wydział Architektury.
Rozpoczyna pracę w firmie jej ojciec Elio został założony w latach 50-tych i współpracuje z nim (swoim najlepszym nauczycielem), odpowiedzialnym za projektowanie, produkcję opraw oświetleniowych oraz różne problemy zarządzania.
Zajmuje się również projektowaniem wnętrz i stoisk, z którymi od lat był i jest obecny na kilku imprezach tego sektora: EUROLUCE - INTEL - LIGHT BUILDING - MAISON & OBIEKT -itp. oraz inne porady dotyczące instalacji i oświetlenia na różnych wystawach i wydarzeniach.
Podąża za twórczością Martinelli Luce, opiekując się jej katalogami, broszurami, gazetami i reklamami w branżowych magazynach, ale w szczególności poświęca się projektowaniu opraw oświetleniowych zarówno do domu, jak i przestrzeni publicznych i komercyjnych .
Natura, geometryczne formy i prostota są dla niej źródłem inspiracji do projektowania wraz z nowymi technologiami, nowymi materiałami i nieustanną ewolucją źródeł światła, pamiętając o stałej energooszczędności.
W W ostatnich latach powstało wiele projektów: różnego rodzaju lamp, lampek do czytania, kinkietów, lamp stojących, lamp wahadłowych oraz urządzeń technicznych, które można znaleźć w katalogach - Lampy i System - takich jak: EMI - PISTILLO - NUVOLE - GAIA - EVA - TRIFOGLIO - GLOUGLOU - CORONA / M - LUNA - POPCORN - BRICK system - CIRCULAR i CIRCULAR POL- COLIBRI' i wiele innych.
Emiliana Martinelli jest prezesem Martinelli Luc e wspieranego przez jej syna Marco.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek