EMANUELE PANGRAZI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

EMANUELE PANGRAZI

Produkty projektanta: Emanuele Pangrazi

Wielokrotnie nagradzany włoski projektant i dyrektor kreatywny, który pracuje dla firm na całym świecie, Emanuele Pangrazi byłby lepiej zdefiniowany jako projektant w ciągłej ewolucji, trochę filozof i trochę lekceważący. Ukończył wzornictwo przemysłowe z tytułem magistra sztuki cyfrowej, mieszka i pracuje między Włochami a Wielką Brytanią, czerpiąc twórcze inspiracje z bardzo różnych miejsc. Dzięki studiom i zdobytemu przez lata doświadczeniu odniósł wielki sukces w projektowaniu produktów hi-tech, mebli i ceramiki. Pasja do jego pracy przejawia się w uważnym i nieustannym poszukiwaniu, obserwacji rzeczywistości i pamięci. Przyczynia się to do narodzin obiektów świadomości materialnej i głęboko konceptualnej. Podążając za tą wizją, w 2008 roku założył Mater, studio, w którym obserwacje, wspomnienia i wartości krążą swobodnie w strumieniu pomysłów i rozwiązań.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek