ELEONORA DAL FARRA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ELEONORA DAL FARRA

Produkty projektanta: Eleonora Dal Farra

Eleonora Dal Farra - konserwatorka - urodziła się w Dolomitach w 1986 roku. W 2005 roku z pasją do sztuki przeniosła się do Wenecji i ukończyła Akademię Sztuk Pięknych. W 2007 roku współpracowała z artystką Odilą Donaldem Oditą na 52. Międzynarodowej Wystawie Sztuki, pogłębiając percepcyjne zjawiska związane z kształtem i kolorem. Ukończył Renowację Artystyczną w 2009 roku, współpracując z różnymi usługami w szeregu warsztatów budowlanych i restauratorskich w całych Włoszech.
Eleanor zawsze uczestniczy w kursach, sympozjach i wydarzeniach artystycznych, uczestniczy i organizuje wystawy sztuki. W swoich przemówieniach i kreacjach zawsze stara się łączyć dziedzictwo i rzemiosło z bardziej swobodną i nieskrępowaną kreatywnością, badając i wykorzystując najstarsze techniki produkcyjne oraz wprowadzając je do nowoczesnych procesów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek