ELENA CUTOLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

ELENA CUTOLO

Produkty projektanta: Elena Cutolo

Elena Cutolo urodziła się w Neapolu w 1966, studiowała architekturę w Neapolu i Barcelonie oraz Laurea w 1992. W 1993 przeniosła się do Paryża, aby pracować w pracowni architektonicznej Reichen & Robert. Mieszka w Mediolanie od 1998 roku, nawiązując współpracę ze studiem Sottsass Associati dla projektantów i projektantów, od 2002 do 2007 roku z Ettore Sottsass zajmującym się międzynarodowymi projektami architektonicznymi, większością projektów i projektów.
W 2008 roku w swoim studio w Mediolanie. Przyjdź projektanta dla aziende przyjść Morelato, Venini (Edizioni Limitate) e Glas Italia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek