ELEMENTAL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


ELEMENTAL

Produkty projektanta: Elemental

ELEMENTAL (Alejandro Aravena, Gonzalo Arteaga, Juan Cerda, Victor Oddó, Diego Torres) to firma Do Tank założona w 2001 roku, skupiająca się na projektach użyteczności publicznej i wspólnotowych, w tym mieszkalnictwie, przestrzeni publicznej, infrastrukturze i transporcie. Znakiem rozpoznawczym firmy jest partycypacyjny proces projektowy, w którym architekci ściśle współpracują z odbiorcami i użytkownikami końcowymi. ELEMENTAL zbudował zakłady w Chile, Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Chinach i Szwajcarii. Po trzęsieniu ziemi i tsunami w 2010 roku, które nawiedziło Chile, ELEMENTAL został wezwany do pracy nad odbudową miasta Constitución, w którym musieliśmy zintegrować wszystkie wcześniejsze doświadczenia. Opracowane przez nas podejście okazało się przydatne w innych przypadkach, w których projektowanie miast było wykorzystywane do rozwiązywania konfliktów społecznych i politycznych. W chwili obecnej stale poszerzamy się o nowe pola działalności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek