EIGENWERT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2014
  • Rodzaj lampy: Oświetlenie meblowe
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Eigenwert
  • Producent: Tojo Möbel
  • Kraj pochodzenia: Niemcy
  • Cena: Cena od 232.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

EIGENWERT

Produkty projektanta: Eigenwert

Od 1998 roku stolarz meblowy Andreas Pfister i grafik Lars Villiger współpracują ze sobą pod szwajcarską marką „eigenwert”.
Andreas Pfister urodził się w Bernie w 1971 roku. Po ukończeniu praktyki stolarskiej uczęszczał na kilka klas stolarskich i uzyskał dyplom projektanta budowlanego w 1994 roku. Zanim usamodzielnił się w 1998 roku, pracował w firmie mieszkaniowo-meblarskiej intraform-Bern. .
Lars Villiger urodził się w 1974 roku. Z wykształcenia grafik, odwiedził szkołę projektowania w Bernie, a następnie odbył praktykę projektowania graficznego. Od 2000 roku pracuje we własnym atelier projektowania graficznego w Worb.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek