E-GGS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

E-GGS

Produkty projektanta: E-ggs

Założona przez Gaia Giotti, Giona Scarselli, Cristina Razzanelli, Erica De Candido i Marco Popolo, E-GGS projektuje z podejściem przekrojowym, obejmującym projektowanie produktów, wnętrza i architekturę. Uwagę i ciekawość przyciąga odkrywanie niezwykłości w życiu codziennym, poszukiwanie nowych form wyrazu i materiałów. To eksploracja codziennych potrzeb, które pojawiają się w związku z pomysłami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek