EDDY ANTONELLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2012
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Zewnętrzne
  • Projektant: Eddy Antonello
  • Producent: Plust
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 298.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

EDDY ANTONELLO

Produkty projektanta: Eddy Antonello

Eddy Antonello urodził się w Vicenzy w 1982 roku. W 2005 roku ukończył wzornictwo przemysłowe i rozpoczął współpracę jako projektant ze studiem JoeVelluto, realizując projekty z zakresu wzornictwa przemysłowego oraz komunikacji i scenografii. W międzyczasie Eddy pracuje również jako twórca wzorów, opracowując produkty przemysłowe, projektowanie wnętrz i rozrywki oraz udzielając porad technicznych i stylistycznych. Otrzymał kilka krajowych i międzynarodowych nagród, takich jak „Andreu World 2005”, „Idee per la luce 2005”, „Idee per il mobile 2006”, „Living in the box”, „Fiat500 want you”, „Re-Invent ”. W 2006 i 2007 roku jego prace były wystawiane w „Asap Store” w Mediolanie z okazji konkursów Opos „Transformer” i „Vecchio / Old”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek