DRAGA & AUREL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DRAGA & AUREL

Produkty projektanta: Draga & Aurel

Studio Draga Obradovic Atelier jest częścią budynku z początku XIX wieku, pierwotnie wybudowanego jako fabryka włókiennicza. Zafascynowana bogatą historią Draga e Aurel, zapragnęła stworzyć przestrzeń, w której mogliby poczuć się jak w domu, ale też pokazać swoje prace. To nasza kreatywna kuchnia, w której tworzą jedyne w swoim rodzaju elementy, barwią nasze ręcznie robione tkaniny i zbierają meble do recyklingu. Studio to także showroom, w którym można spacerować, oglądać i dyskutować o projektach.
... Więcej
... mniej

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek