DOUGLAS JAMES

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DOUGLAS JAMES

Produkty projektanta: Douglas James

Urodzony w Wielkiej Brytanii w 1987 roku dyrektor kreatywny Douglas James studiował projektowanie w Leeds Met, a ostatnio uzyskał tytuł magistra w dziedzinie projektowania mebli i technologii na New Bucks University, uzyskując dyplom w 2012 roku. Douglas James zawsze kochał proces twórczy. Opierając się na podstawach funkcjonalności, prostoty i koloru, stworzył charakterystyczny styl, który wprowadza innowacje, aby znaleźć nowe sposoby podejścia do każdego aspektu projektowania. Jego kariera projektanta stała się silniejsza, a jego zapał, pasja i entuzjazm zaprowadziły go do Włoch, Finlandii, Chin, a nawet Afryki, dostarczając na każdym kroku markę premium, projekty i pomysły.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek