DOSHI LEVIEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów

DOSHI LEVIEN

Produkty projektanta: Doshi Levien

Doshi Levien to londyńskie biuro projektowe założone w 2000 roku przez Nipę Doshi i Jonathana Leviena. Praca Doshi Leviena celebruje hybrydę i bada połączenie kultur, technologii, opowiadania historii, wzornictwa przemysłowego i doskonałego rzemiosła. Działając w różnych dyscyplinach i branżach, tworzą własne zasady, które opierają się na wydobyciu z idei jak największego bogactwa. Doshi Levien pracuje dla szerokiego grona klientów, w tym Moroso, Cappellini, Intel, Authentics, Camper i BD Barcelona. Doshi Levien jest przedmiotem nieustannej i intensywnej uwagi mediów, generując znaczną wartość redakcyjną dla swoich klientów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek