DOOS ARCHITECT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rodzaj lampy: Lampa sufitowa
    • Przeznaczenie: Wewnętrzne
    • Projektant: Doos Architect
    • Producent: Örsjö
    • Kraj pochodzenia: Szwecja
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

DOOS ARCHITECT

Produkty projektanta: Doos Architect

Doos Architects to butikowe studio projektowe z siedzibą w Sztokholmie. Specjalizujemy się w koncepcjach aranżacji wnętrz dla hoteli i restauracji i jesteśmy jedną z wiodących firm hotelarskich w Skandynawii. Posiadamy duże doświadczenie, zrealizowaliśmy zarówno duże jak i małe projekty na terenie całej Europy. Wierzymy w pomysłowe rozwiązania, aby tworzyć ekscytujące i trafne projekty, które wzmacniają marki naszych klientów. Wierzymy również, że dobry projekt ma trwałą jakość. Kochamy to co robimy i wierzymy w dobre relacje w pracy.
Projektowanie to zabawa, a projektowanie to dla nas życie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek