DONIA MAAOUI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DONIA MAAOUI

Produkty projektanta: Donia Maaoui

Donia Maaoui urodziła się w Belgii w 1967 roku z matki Belgijki i ojca Tunezyjczyka. W wieku siedmiu lat jej rodzina opuściła Tunezję, by osiedlić się w Brukseli.
W 1984 roku, równolegle ze studiami, została modelką na wybiegach dla największych nazwisk w modzie.
W 1993 roku ukończyła Instytut Architektury La Cambre w Brukseli. Pracowała jako architekt w Tunisie i Brukseli, gdzie poznała Michela Boucquillon, swojego przyszłego męża. Donia zostaje jego partnerem i doradcą.
W 2000 roku para przeniosła się do Włoch. Od tego czasu pracuje głównie jako rzeźbiarka i malarka.
„W moim stylu życia jestem głęboko Europejczykiem. Ale Tunezja jest w moim sercu. Już niedługo moje korzenie będą widoczne w mojej pracy. Zwłaszcza sytuacja kobiet muzułmańskich.
Lola, jej główna bohaterka rzeźb z brązu, była wystawiana w wielu muzeach i galeriach sztuki na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek