DINO AMATO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2011
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Rodzaj lampy: Lampa sufitowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Dino Amato
  • Producent: Fontanaarte
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 332.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

DINO AMATO

Produkty projektanta: Dino Amato

Z wykształcenia elektryk, w 1998 roku z wielkim entuzjazmem wszedł w świat oświetlenia, po kilku pracach w firmach działających w branży motoryzacyjnej, początkowo jako projektant, a następnie jako kierownik systemów elektrycznych i elektronicznych pojazdów. Współpracował z najbardziej prestiżowymi włoskimi firmami projektowymi, zdobywając ugruntowane doświadczenie jako projektant artykułów technicznych i dekoracyjnych.
Od 2006 roku pełni funkcję Project Managera w FontanaArte. Zaprojektował dla firmy kinkiet Sole, który został zaprezentowany na targach Euroluce 2011. Sole to rodzaj świetlistej „płytki”, która łączy w sobie walory dekoracyjne podstawowego projektu z techno „sercem” specjalnie opracowanej płyty Led. Odzwierciedla sposób, w jaki Dino łączy głęboko zakorzenione szkolenie techniczne z wielką pasją do świata projektowania.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek