DIEGO ROSSI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DIEGO ROSSI

Produkty projektanta: Diego Rossi

Projektant od 2001 roku był zdobywcą nagrody w Disegno Industriale Presso na Politechnice w Mediolanie, współpracował z LucePlan przy tworzeniu nowych projektów, zdobył nagrodę za stary kompas w 2004 roku oraz dzięki doskonałemu wzornictwu Plus w 2002 i 2006 roku Współtwórca w 2006 roku nowej linii technologii oświetleniowych elementów LucePlan, a także dyrektor artystyczny i koordynator techniczny.
Nel 2005 w Mediolanie w pracowni HABITS (www.habits.it). Zebrałem najnowsze statystyki z Triennale di Milano, Today Art Museum di Pechino, l'Istituto Italiano di Cultura w Madrycie, promując podróż „Luxury in Living” w Presidenza della Repubblica Italiana.
Dal 2006 insegna presso Politechniki w Mediolanie i New Belle Academy Arti Milano.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek