DIDIER VERSAVEL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów

DIDIER VERSAVEL

Produkty projektanta: Didier Versavel

«BYĆ PROJEKTANTEM, TO BYĆ OTWARTYM NA ENERGIĘ, PRAGNIENIA I WRAŻLIWOŚĆ INNYCH»
Ta definicja jego roli jako projektanta została bezpośrednio zainspirowana definicją aktora dotyczącą jego własnej roli jako aktora, ponieważ dla Didiera Versavela Bycie projektantem polega na byciu głównym aktorem w filmie. W tym filmie rzemieślnik lub producent byłby reżyserem, agent zakupów lub importer byłby producentem filmu, a zespół marketingowy pełniłby rolę scenarzystów. Rzeczywiście, dla Didiera, jak dla bardzo wszechstronnego aktora, jest to kwestia bycia elastycznym i kreatywnym, aby tchnąć życie w każdy projekt, który został tylko z grubsza naszkicowany przez innych. po ukończeniu sztuk pięknych w znanej szkole projektowania Boulle w 2001 roku, działał z precyzją i kreatywnością, każdorazowo dostosowując swój styl tak, aby wnosił realność, intensywność i nowość do projektów opracowanych przez partnerów produkcyjnych i/lub dystrybutorów, z których każdy zamieszkuje zupełnie inny świat.
Z entuzjazmem stosuje się do wielu różnych formatów. Jego dotychczasowe prace obejmowały wszystko, od „zbliżenia” (takiego jak logo firmy) do „długiego ujęcia” (jak jego oferta energooszczędnych domów szkieletowych) i od „Block Buster” (na przykład liczne meble kolekcje, które zaprojektował dla 3 Suisses) do „Short Theme” (współpracując z mistrzem rymarstwa i używając innowacyjnych technik, takich jak przezroczysta skóra jagnięca, dopasowała plaster miodu ze skóry cielęcej, aby stworzyć naprawdę wyjątkowy bagaż).
Dla Didiera Versavela z pewnością nie jest to jednak kwestia „podążania za scenariuszem”. Zanim w 2006 roku założył własną firmę projektową, spędził 5 lat w dużej, znanej firmie zajmującej się projektowaniem mebli i tam ukształtował przekonanie, że projektant musi być zaangażowany w cały proces, aby projekt znalazł się na właściwy tor. udany. Dlatego D. VERSAVEL często występuje nie tylko jako aktor, ale także jako scenarzysta i reżyser. To z pewnością wyjaśnia, dlaczego relacje, które nawiązał z wieloma partnerami, są zarówno bliskie, jak i długotrwałe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek