DELINEODESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DELINEODESIGN

Produkty projektanta: DelineoDesign

MISJA: POSTAWA SPORTOWA
Jesteśmy jednym biurem wzornictwa przemysłowego założonym przez SPORT SYSTEM DISTRICT. Chcemy przenieść filozofię sportu i świata designu, ułatwiając szerzenie postawy poprzez projektowanie sportowe. Nazywamy to „Sport Design Attitude” i jest to zestaw wartości, które wyróżniają Wielkiego Mistrza! Mamy nadzieję przyczynić się do rozwoju naszych klientów poprzez projektowanie systemów zdolnych do przekazywania innowacji produktowych przy jednoczesnym poszanowaniu ogólnego odniesienia społeczno-ekonomicznego i środowiskowego. Poprzez ciągłe aktualizowanie swoich kulturowych i technologicznych pragnień, aby przewidywać trendy i opracowywać nowe strategie wzmacniania marki.
WIZJA: INNOWACYJNE WZORNICTWO NAPRZÓD
Zostań bohaterem w świecie uznanych technologii i sportu w branży wzornictwa przemysłowego. Naszym dążeniem do innowacji jest rozpowszechnianie designu i inspirowanie tych firm, które są zaangażowane w sprostanie wyzwaniom wysoce konkurencyjnego i stale zmieniającego się rynku globalnego. Wiemy, że jesteśmy solidnym punktem odniesienia i narzędziem zdolnym do osiągania celów rozwojowych i nowych scenariuszy na przyszłość dostępnych dziś człowiekowi.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek