DECHEM STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DECHEM STUDIO

Produkty projektanta: DECHEM Studio

Studio DECHEM zostało założone w Pradze w 2012 roku przez Michaela Tomiskova i Jakuba Jandoureka.
Po raz pierwszy spotkali się w Glass School w New Borough, gdzie oboje zakochali się w najwcześniejszym zsyntetyzowanym materiale w historii ludzkości. Podczas gdy Michaela studiowała projektowanie produktu w AAAD Praga, a następnie pracowała w kilku uznanych studiach projektowych, Jakub nadal doskonalił swoje umiejętności w branży oświetleniowej, specjalizując się w obróbce szkła, technologii i produkcji. Od momentu powstania studia DECHEM koncentrowali się na projektowaniu produktów i zwracali szczególną uwagę na szkło, eksplorując tradycyjne czeskie techniki rzemieślnicze i zaskakujące połączenia różnych jego form.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek