DAVIDE OPPIZZI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 26 elementów

DAVIDE OPPIZZI

Produkty projektanta: Davide Oppizzi

Davide Oppizzi jest założycielem i właścicielem firmy DCUBE design espaces lumière SA, którą kieruje od 2001 roku. To wspaniała historia jej powstania, bogata w ciekawe doświadczenia i wymiany. Davide Oppizzi urodził się w Szwajcarii w 1971 roku. Od dzieciństwa Davide kontemplował otaczający go świat, zanurzony w barwach i kształtach natury… postanowił więc pójść za swoim twórczym impulsem, zapisując się do szkoły sztuk użytkowych, w której był w stanie studiować sztukę tworzenia.
Odziedziczył kulturę włoskiej matki i szwajcarskiego ojca, łącząc we wszystkich swoich pracach podejście "Made in Switzerland" szwajcarskiego artysty o łacińskim temperamencie. Jego cechami definiującymi są dokładność i mocny charakter.
W 2001 roku Davide Oppizzi założył DCUBE, własną firmę architektoniczno-projektową z siedzibą w Genewie (www.dcube.ch). Prezentuje swoje kreacje na arenie międzynarodowej dzięki głębokiemu zainteresowaniu modą, projektowaniem wnętrz, aranżacją handlową, oświetleniem, projektowaniem łazienek i zielonymi technologiami. Davide Oppizzi tworzy obiekty, które ujawniają głęboki związek między bytem a otaczającą go naturą, czerpiąc inspirację z natury. Nie interesuje go przemysłowa produkcja masowa, preferuje podejście rzemieślnika, który wytwarza w oryginalnym znaczeniu, skupiając się na wartościowości tworzonych przez siebie przedmiotów . Ma na celu znalezienie nowych, wysokiej jakości sposobów pracy z materiałami, różnymi stylami i zdefiniowaniem swojej długoterminowej wizji, przy użyciu nowych technologii w projektowaniu i masteringu komputerowym. Nieustannie przesuwa granice kreacji.
"Nic do nas nie należy, wszystko jest stworzone". Davide Oppizzi wykorzystuje subtelne wizualne wspomnienia z dzieciństwa i przenosi je w najdalsze zakątki swojej wyobraźni. "Pogodzenie się z brakiem wiedzy wydobywa wszystkie możliwości twórczego potencjału." Według Davide Oppizzi tworzenie jest ostatecznie wymianą, w której emocje wstrzykiwane do materiału tworzą żywe wibracje, którymi można się cieszyć w dowolnym momencie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek