DAVIDE BOZZINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

DAVIDE BOZZINI

Produkty projektanta: Davide Bozzini

da giugno 2010 ad oggi
_lavoro all'interno del reparto “centro stile e industrializzazione” presso l'azienda di arredamento Tonin Casa di San Girogio w Bosco Padova.
Mansioni svolte: supporto alle attivita di progettazione sia in ambito tecnico che in ambito creativo.
Koncepcja i opracowanie projektu komplementarnego do arredo (wstępne planowanie, układ figur, modellazione 3d, ostateczny rendering).
Transmission dei dati tecnici d'arredo for esteticas. „Ingenerowanie”

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek