DAVID TRUBRIDGE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DAVID TRUBRIDGE

Produkty projektanta: David Trubridge

David Trubridge ukończył w 1972 roku Wydział Architektury Morskiej na Uniwersytecie Newcastle w Anglii.
Jako projektant mebli-samouk i badacz przyrody, Trubridge przez lata tworzył kultowe oświetlenie i meble oraz stał się orędownikiem zrównoważonego projektowania, dając przykład do naśladowania dla innych. Studio projektowe znajduje się w Whakatu, Hawkes Bay w Nowej Zelandii, gdzie Trubridge i jego zespół opracowują nowe koncepcje projektowe i rozwiązania z materiałów przyjaznych dla środowiska. Dziedzictwo studia obejmuje niestandardowe, jednorazowe zamówienia, sztukę publiczną, oświetlenie i meble dla klientów takich jak Boffi i Cappellini, a można je znaleźć w muzeach, takich jak Centre Pompidou w Paryżu i Victoria & Albert w Londynie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek