DAVID POMPA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DAVID POMPA

Produkty projektanta: David Pompa

David Pomp urodził się w 1986 roku w Austrii jako syn Austriaczki i meksykańskiego ojca i dorastał między Meksykiem a Austrią. W 2005 roku uczęszczał do Ferlach University of Technology of Design, aw 2008 roku David uzyskał tytuł magistra sztuki i projektowania na Kingston University w Londynie i założył „studio davidpompa” w Austrii. Następnie rozpoczął współpracę z „barro negro” w Oaxaca. David nagrodził wschodzące talenty M&O Paris oraz wschodzące talenty M&O Americas Miami. W 2016 roku został po raz pierwszy wystawiony na Salone Satellite w Mediolanie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek