DANIELE LO SCALZO MOSCHERI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DANIELE LO SCALZO MOSCHERI

Produkty projektanta: Daniele Lo Scalzo Moscheri

Urodzony w Mediolanie 9 listopada 1963 r.
Dr Architect, ukończył Politechnikę Mediolańską na Politechnice w Mediolanie w 1987 r. Magister zaawansowanego zastosowania technologii w produkcji wzornictwa przemysłowego - University of Tampa, Floryda USA, 1988.
Piero Lissoni , konsultant w zespole projektowym od 1987 do 1993, kiedy założył w Mediolanie niezależne profesjonalne studio przy Via De Sanctis, zajmujące się projektowaniem produktów i reklamą.
Daniele Lo Scalzo Moscheri zaprojektowany dla Tisettanta, Matteograssi, Gallotti i Root, Revolt, Albed,
Casamilano, Besana, Pedrali, Elam, Composite, Ivano Redaelli.
Obecnie jest dyrektorem artystycznym Giorgetti, Varaschin, Riot.
Jego styl jest zwięzły, aż do umawiania się i zabawy dzięki wesołej mieszance różnych materiałów: znak jest ostry i dokładny, wzbogacony innowacjami technologicznymi i kulturą „ready made”.
Daniele uwielbia projektowanie domów, które mają na celu pokazanie osobowości jednostki, ale bez bycia trywialnym spychanym do numeru seryjnego.
Lo Scalzo Moscheri jest publikowane w roczniku Best Kitchen 2012.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek