DANIELA PUPPA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

DANIELA PUPPA

Produkty projektanta: Daniela Puppa

Wszechstronnie utalentowana architekt i projektantka, swoimi modnymi słowami uczyniła styl i elegancję swoim znakiem rozpoznawczym, a energię i ciekawość. Tak niewielu, jak tylko jest, udaje jej się swobodnie i z ciekawością przejść od projektowania produktu do projektowania mody, pracując w jego pracowniach w Mediolanie i Paryżu.
Ukończyła architekturę na Politechnice Mediolańskiej, następnie rozpoczęła pracę jako redaktor magazynu Casabella i brała udział w narodzinach Modo. Do świata designu trafiła dzięki eksperymentom z awangardowymi grupami Alchimia i Memphis. Od tego czasu nigdy nie przestała, od mebli po inżynierię oświetlenia i projektowanie tekstyliów.
Jej wieloletnia współpraca z FontanaArte na początku lat 80., pod kierownictwem artystycznym Gae Aulenti, z Franco Raggi, projektowała aranżacje wydarzeń z udziałem firmy. W 1992 roku zaprojektowała Prima Signora, ponadczasowo elegancką lampę podłogową dla FontanaArte.
Wykładowca Politechniki w Mediolanie i od początku związany z Akademią Domus.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek