DANIEL RYBAKKEN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

DANIEL RYBAKKEN

Produkty projektanta: Daniel Rybakken

Urodzony w 1984 roku Daniel Rybakken dorastał w Oslo w Norwegii. Studiował projektowanie w Oslo School of Architecture oraz School of Arts & Crafts w Göteborgu w Szwecji. Po ukończeniu studiów magisterskich w 2008 roku otworzył własne studio projektowe w Oslo i Göteborgu. Rybakken otrzymał wiele nagród, w tym Red Dot Award "Best of the Best" w Singapurze, 2007; Anders Jahre Cultural Award dla Młodych Artystów w Oslo, 2008; oraz Design Report Award dla najlepszego projektanta na Salone Satellite w Mediolanie, 2009.
Praca Daniela Rybakkena obejmuje obszar pomiędzy sztuką a designem, tworząc limitowane edycje, instalacje artystyczne i prototypy do produkcji seryjnej. Jej głównym celem była praca ze światłem dziennym oraz sztuczne odtworzenie jego wyglądu i efektu podświadomego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek