DANIEL DEBIASI - FEDERICO SANDRI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

DANIEL DEBIASI - FEDERICO SANDRI

Produkty projektanta: Daniel Debiasi - Federico Sandri

Daniel Debiasi i Federico Sandri założyli własne studio projektowe Something w 2010 roku.
Z siedzibą w Londynie i Weronie, pracują w różnych dziedzinach projektowania, od obiektów po przestrzenie.
Ich współpraca rozwija się poprzez nieustanny dialog podsycany obserwacjami przestrzennymi, kulturowymi i behawioralnymi.
Wiele eksperymentów z różnymi materiałami i procesami oraz związki między produkcją a rzemiosłem stanowią podstawę znacznie szerszego myślenia, w którym przedmioty są zawsze uważane za część większego obrazu.
Daniel Debiasi i Federico Sandri tworzyli prace dla tak renomowanych klientów, jak m.in. Antoniolupi, Lema, Ligne Roset, Penta, Schönbuch czy Villeroy & Boch.
Ich prace pojawiały się w wielu ważnych publikacjach na całym świecie.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek