DABÙ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


DABÙ

Produkty projektanta: Dabù

Davide Danesi i Leonardo Buzzoni w 2007 roku w ważnej specjalizacji w dziedzinie oświetlenia.
Davide jest projektantem Illuminati corpi i Leonardo, który ma wiele doświadczeń związanych z oświetleniem w środowisku (wewnętrznym i codziennym), handlu detalicznym, esterni / giardini e centri storici e urbani
La sinergia è immediata. Opracuj idealne oświetlenie idealne do wszystkich czynności w różnych przestrzeniach. Nowa koncepcja i innowacyjny projekt oryginalnego korpusu oświetleniowego.
Konkretny koncept betonu, który jest zintegrowany i dojrzały w rozwoju technologii. Funkcjonalne rozwiązania i wybór innowacyjnych materiałów, estetyka i nowatorskie wzornictwo, które stanowią podstawę programu ognia. i dostosuj nowy pomysł.
Davide i Leonardo swoją wiedzę tworzyli w nowej pracowni, obserwując dokonania azjatyckich producentów lamp oraz studia architektoniczne dla konkretnego konsumenta i profesjonalisty.
nasce DaBù, acronimo dei cognomi Danesi e Buzzoni, e inizia un percorso comune che insegue un sogno: ripensare la luce in modo diverso, intelligencee e creativo.
DaBù. LEKKIE MYŚLI

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek