CYRIL GORIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 29 elementów

CYRIL GORIN

Produkty projektanta: Cyril Gorin

Cyril Gorin urodził się w 1978 roku w Poitiers. Po formacji technicznej i twórczej (DUT Mechanical Engineering w Poitiers w 1998, DESCD European Design Institute w 2000) dzięki swojemu czasowi i doświadczeniu zdobył narzędzia do kształtowania swojej wyobraźni.
Kiedy w 2008 roku założył agencję 2X5 Design, Cyril Gorin pracował już 10 lat jako projektant zintegrowany z różnymi znanymi firmami na rynku meblarskim.
Pierwszy stażysta projektanta w strefie showroomu w DUVIVIER, następnie przez 3 lata jeździł po Paryżu dla agencji TRAM specjalizującej się w aranżacji, POS i projektowaniu produktu.
W końcu w 2003 roku na 5 lat dołączył do francuskiego lidera branży mebli detalicznych PARISOT FURNITURE, gdzie naprawdę zgłębia wszystkie aspekty zawodu wzornictwa przemysłowego.
Podczas tych eksperymentów Cyril Gorin był znany ze swojej dyspozycyjności i realizmu.
Ze względu na wykonywany zawód uważał, że w razie potrzeby jest na bieżąco z nowościami, innowacjami i nowinkami technicznymi; dlatego jest obecny na najważniejszych europejskich wystawach (Kolonia, Mediolan, Bruksela, ZOW, ​​MOW…).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek