CTRLZAK ART & DESIGN STUDIO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

CTRLZAK ART & DESIGN STUDIO

Produkty projektanta: CTRLZAK Art & Design Studio

CTRLZAK to hybrydowe studio integrujące różne dyscypliny i kultury. Założyciele, Katia Meneghini i Thanos Zakopoulos, są zarówno artystami, jak i projektantami. Kreacje włosko-greckiego duetu inspirowane są ich podróżami i doświadczeniami po całym świecie oraz własnym bogatym zapleczem kulturowym. Pracownia tworzy dzieła sztuki, obiekty i przestrzenie, ale przede wszystkim sytuacje, w których ludzie mogą się spotykać, by tworzyć to, co naprawdę ważne: relacje międzyludzkie. Projekty CTRLZAK i szeroko zakrojone badania nad tradycją i kontekstem kulturowym tworzą nową hybrydową przyszłość poprzez uczenie się z przeszłości. Każdy projekt to historia czekająca na opowiedzenie, z mnogością form i zakończeń. Każdy eksperymentuje z różnymi metodami narracyjnymi, w których ironia i symbolizm wykraczają poza estetykę i funkcjonalność, aby uruchomić mechanizmy refleksji.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć