CRISTIAN LI VOI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

CRISTIAN LI VOI

Produkty projektanta: Cristian Li Voi

Cristian Li Voi urodził się w 1990 roku jako syn Francuza i matki Włoszki. Jest projektantem produktu, ale także projektantem graficznym i obliczeniowym. Studiował w LABA Libera Accademia delle Belle Arti w Rimini.
Po ukończeniu studiów w zakresie projektowania produktów, Cristian rozpoczął swoją karierę w 2015 roku w Denis Guidone Design Studio (Milano) jako projektant cyfrowy i modelarz. Współpracuje z Denisem dla takich firm jak Fontana Arte, Roche Bobois Paris, Project Watches, Nava, Ichendorf Milano, Serax, Hands on Design i wiele innych... Nadal pracujemy nad niektórymi projektami. W tym samym roku zainicjował również aktywną współpracę z Nyxo Visionary Design (Dubaj). Wraz z Nyxo w 2017 roku otrzymują Honorable Mention w międzynarodowym konkursie architektonicznym Pape Bird Observation Tower w ramach projektu The Man's High Nest. Zawsze z Nyxo, w 2018 roku są finalistami konkursu Street Seats International w Portland z projektem The Looper. W 2017 roku rozpoczął osobiste badania nad zaawansowanym modelowaniem 3D, koncentrując się na projektowaniu produktów, zostając Autoryzowanym Trenerem Rhino. Pod koniec 2017 roku rozpoczyna współpracę z Arturo Tedeschi przy projekcie Transmission by Ross Lovegrove i Alcantara dla Victoria and Albert Museum (Londyn). W 2019 roku pracował nad projektem TFS X.0 z Arturo (Roma). Od 2017 roku jest trenerem na Uniwersytecie LABA (Rimini) na kursie: Techniki Cyfrowe i Modelowanie, a od 2019 roku jest trenerem na Uniwersytecie IAAD (Bolonia) na kursie: Modelowanie Parametryczne.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek