CRAIG COPELAND

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CRAIG COPELAND

Produkty projektanta: Craig Copeland

Craig Copeland jest dyrektorem nowojorskiego biura Pelli Clarke Pelli Architects, gdzie kierował zespołem projektowym kilku nowojorskich projektów mieszkaniowych z najwyższej półki, w tym Brookfield Place, Visionaire i Centrale. Pan Copeland jest znakomitym, monumentalnym rzeźbiarzem w kamieniu i założycielem Situcraft, studia projektowego i producenta w Long Island City. Craig uzyskał tytuł magistra architektury na Uniwersytecie Yale oraz tytuł licencjata na Uniwersytecie Florydy. Był także Fulbright Fellow and Visiting Artist w Amerykańskiej Akademii Rzymskiej.
... Więcej
... mniej


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć