COUVREUR.DEVOS

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

COUVREUR.DEVOS

Produkty projektanta: Couvreur.devos

Bram Couvreur & Bjrn De Vos to duet projektantów, którzy odważą się wyjść poza granice codzienności. Niezależnie od tego, czy jest to oświetlenie, szampan czy wystrój wnętrz: zapewniają za każdym razem harmonię formy i funkcji. Podsumowanie ich stylu nie jest łatwym zadaniem, choć jedno jest pewne: ich prace są ponadczasowo trendy, daleko poza przemijającymi modami i modami.
Couvreur & Devos już wywołali burzę dzięki projektom, które opracowali przy użyciu Modular Lighting Instruments: zarówno rewolucyjny "Spock", jak i rzeczowy "MO6" zamienili się w klasykę oświetlenia.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek