CORY GROSSER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2021
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Cory Grosser
  • Producent: Fabbian
  • Materiał: Aluminium
  • Materiał: Aluminium anodowane
  • Materiał: Metal
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 491.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CORY GROSSER

Produkty projektanta: Cory Grosser

Cory Grosser to amerykański projektant produktów, strateg marki i edukator. W 2002 roku założył swoje studio w Los Angeles. W tym samym roku miał swoją pierwszą międzynarodową wystawę w Mediolanie i zabezpieczył swój pierwszy projekt konsultingowy od firmy z listy Fortune 500. Od tego czasu stał się jednym z czołowych niezależnych projektantów produktów w Ameryce. Jego kariera łączy pracę projektową dla europejskich marek projektowych wysokiego szczebla, strategiczne zadania doradcze dla dużych korporacji oraz kształcenie nowej generacji projektantów. Jego prace pojawiały się w książkach i magazynach na całym świecie, w tym na okładkach kilku magazynów. Magazyn Surface nazwał go jednym z najlepszych awangardowych projektantów w Ameryce. Jego prace pojawiały się w telewizji i filmach w Ameryce i za granicą.
Cory zdobył kilka nagród, w tym ID Magazine Design Review, Best of Neocon Award, Gold Award na IIDEX oraz wybór I.Dot reprezentujący najlepsze włoskie wzornictwo. Jego prace pokazywane były na wystawach i muzeach na całym świecie.
Cory zajmuje się edukacją projektową. Jest członkiem wydziału Art Center College of Design w Pasadenie w Kalifornii. Uczył zaawansowanych studiów sponsorowanych przez Chryslera, Roxy, Hondę, Forda, Indy Racing League i Bernhardt Design. Był również sędzią w kilku konkursach projektowych, w tym konkursie Bombay Sapphire Designer Glass 2007, panelu selekcyjnym Salone Satellite w Mediolanie oraz Spark Awards. Wykładał i wykładał na arenie międzynarodowej w miastach tak różnych, jak Mediolan, Toronto i San Salvador.
Urodzony w Rochester w stanie Nowy Jork, Cory ukończył architekturę na Uniwersytecie Stanu Nowy Jork w Buffalo oraz wzornictwo przemysłowe w Art Department Design College.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek