CLAUDIA CAMPONE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2019
  • Rodzaj lampy: Lampa stołowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Claudia Campone
  • Projektant: Martina Stancati
  • Producent: Black Tie
  • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CLAUDIA CAMPONE

Produkty projektanta: Claudia Campone

Claudia Campone założyła Thirtyone w 2015 roku jako multidyscyplinarna firma projektowa z dużym międzynarodowym doświadczeniem w dziedzinie projektowania detalicznego. Trzydzieści jeden pochodzi od włoskiego wyrażenia: „Kiedy skończyłeś trzydzieści, możesz też zrobić trzydzieści jeden”; Wierzymy, że zawsze jest miejsce na ten dodatkowy krok, prowadzący do nowych odkryć. W każdym procesie twórczym Claudia promuje metodologię dzielenia się projektami ze swoim zespołem, a także z każdym interesariuszem.
Każdy projekt staje się wtedy zbiorową opowieścią.
Dbamy o jakość bardziej niż ilość.
Jesteśmy cierpliwi i zdeterminowani.
Jesteśmy szybcy, dokładni i uwielbiamy wyzwania

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek