CINZIA ANGUISSOLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
    • Przeznaczenie: Wewnętrzne
    • Projektant: Cinzia Anguissola
    • Producent: Makris
    • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CINZIA ANGUISSOLA

Produkty projektanta: Cinzia Anguissola

Cinzia Anguissola Scacchetti jest architektką i żoną założyciela Luca Scacchetti. Łączyło ich życie prywatne i zawodowe, a także wielka pasja do projektów i podróży.
Cinzia Anguissola Scacchetti rozpoczęła swoją działalność zawodową jako freelancer w 1986 r., a w 1990 r. rozpoczyna pracę w pracowni męża, gdzie w 1996 r. zostaje starszym architektem. Na początku swojej kariery poświęciła się projektowaniu produktów research, gdzie zajmowała się wystawami i publikacjami o designie, głównie dla brytyjskich wydawców.
Cinzia Anguissola Scacchetti wykłada projektowanie produktu i architekturę w latach 1991-1999 w IED (Europejski Instytut Projektowania) i ISAD (Wyższy Instytut Architektury i Projektowania) oraz była asystentką męża podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Tongji w Szanghaju w Chinach.
Od lipca 2015 założyła Studio di Architettura Scacchetti, kontynuując to, co robił jej mąż. Stowarzyszenie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuj Więcej informacji Odrzuć