CINZIA ANGUISSOLA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
    • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
    • Przeznaczenie: Wewnętrzne
    • Projektant: Cinzia Anguissola
    • Producent: Makris
    • Kraj pochodzenia: Włochy
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CINZIA ANGUISSOLA

Produkty projektanta: Cinzia Anguissola

Cinzia Anguissola Scacchetti jest architektką i żoną założyciela Luca Scacchetti. Łączyło ich życie prywatne i zawodowe, a także wielka pasja do projektów i podróży.
Cinzia Anguissola Scacchetti rozpoczęła swoją działalność zawodową jako freelancer w 1986 r., a w 1990 r. rozpoczyna pracę w pracowni męża, gdzie w 1996 r. zostaje starszym architektem. Na początku swojej kariery poświęciła się projektowaniu produktów research, gdzie zajmowała się wystawami i publikacjami o designie, głównie dla brytyjskich wydawców.
Cinzia Anguissola Scacchetti wykłada projektowanie produktu i architekturę w latach 1991-1999 w IED (Europejski Instytut Projektowania) i ISAD (Wyższy Instytut Architektury i Projektowania) oraz była asystentką męża podczas studiów magisterskich na Uniwersytecie Tongji w Szanghaju w Chinach.
Od lipca 2015 założyła Studio di Architettura Scacchetti, kontynuując to, co robił jej mąż. Stowarzyszenie

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek