CHRISTIANE BEER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2014
  • Rodzaj lampy: Lampa ścienna
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Christiane Beer
  • Producent: Cini&Nils
  • Kraj pochodzenia: Włochy
  • Cena: Cena od 1881.00 EUR
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CHRISTIANE BEER

Produkty projektanta: Christiane Beer

Christiane Beer (Plauen, Niemcy, 1965) jest artystką i rzeźbiarzem. Studiowała rzeźbę u Giuseppe Spagnulo na Akademii Sztuk Pięknych w Stuttgarcie, którą ukończyła w 1993 roku. Od czasu swojej pierwszej indywidualnej wystawy w Galerii Sophien Edition w Berlinie w 1994 roku. kilka innych galerii we Włoszech i Niemczech. W 2000 i 2002 roku kilka jej rzeźb zostało wystawionych w Haus der Kunst w Monachium; w 2008 roku pojawił się w Grafton Building, nowej siedzibie Uniwersytetu Bocconi w Mediolanie, a w 2009 roku zainstalował swój tor ORT na Piazza San Carlo w kontekście Miraggi, z okazji targów MiArt: praca jest teraz częścią kolekcji Panza di Biumo w Varese.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek