CHRISTIAN PICCOLO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

CHRISTIAN PICCOLO

Produkty projektanta: Christian Piccolo

Urodzony w 1977 w Montebelluna, eklektyczny projektant. Po ukończeniu Accademia di Belle Arti w Wenecji rozpoczął pracę jako projektant i projektant wnętrz. Swoje badania skierował w stronę plastiku, który można by nazwać minimalistycznym językiem formalnym i racjonalnym. Jego ekspresja sprowadza się do istotnego faktu, jest czysto abstrakcyjna, obiektywna i pozbawiona powierzchownych dekoracji. Christian Piccolo opowiada się za studium skoncentrowanym na możliwościach, jakie daje czysta forma przestrzenna. Karierę zawodową rozpoczął od projektowania swoich pierwszych wyrobów ceramicznych, a po nawiązaniu współpracy z kilkoma firmami zaczął współpracować i uzupełniać oświetlenie. W 2008 roku założył własną pracownię Christian Small Design, która w projektowaniu wnętrz zajmuje się więcej niż nawet wzornictwem przemysłowym. Brała udział w najważniejszych międzynarodowych wystawach: Salone del Mobile (Mediolan), Cersaie (Bolonia), ISH (Frankfurt), Abitare il Tempo (Werona), Macef (Mediolan) Light & Building (Frankfurt), Maison & Objet (Paryż). ).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek