CHRIS HARDY DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2016
  • Rodzaj lampy: Lampa wisząca
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Chris Hardy Design
  • Producent: Buzzispace
  • Materiał: Tkanina
  • Materiał: Filc
  • Kraj pochodzenia: Belgia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CHRIS HARDY DESIGN

Produkty projektanta: Chris Hardy Design

Chris Hardy to amerykański projektant przemysłowy mieszkający w Atlancie. Urodzony w Houston w 1984 roku, ukończył edukację projektową z Bachelor of Arts w Creative Studies oraz Masters of Design w School of Design na Hong Kong University of Technology. Po powrocie do Stanów Zjednoczonych w 2009 roku rozpoczął karierę jako niezależny projektant współpracujący z firmami zajmującymi się projektowaniem przemysłowym i graficznym. Jego klientami są firmy wnętrzarskie, sklepy detaliczne, producenci mebli i oświetlenia oraz wydawnictwa projektowe. Usługi wzornictwa przemysłowego obejmowały projektowanie kolekcji mebli i oświetlenia dla sektora kontraktowego i mieszkaniowego, ściśle współpracując zarówno z inżynierami, jak i producentami.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek