CÉDRIC RAGOT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


CÉDRIC RAGOT

Produkty projektanta: Cédric Ragot

Po ukończeniu w 1999 roku francuskiego Narodowego Instytutu Studiów Zaawansowanych Projektów, l'ENSCI-Les Ateliers, w 2002 roku założył własne studio projektowe
Eklektyzm to jego osobisty wybór. Cédric Ragot buduje przekrojowe podejście do wzornictwa przemysłowego, angażując się w szeroki zakres obszarów zastosowań: od kosmetyków po elektronikę użytkową, od zastawy stołowej po sprzęt sportowy, od mebli po przemysł urządzeń elektrycznych.
(Cappellini, Rosenthal, Panasonic, Roche Bobois, Alcatel, Swarovski, Schott, Paco Rabanne, Krups, Lacie, Azzaro, Häagen-Dazs)
Uważa, że ​​różne projekty opierają się na jednym przekonaniu: istnieje żadna forma wyrwana z kontekstu; każdy projekt musi być zgodny ze scenariuszem napisanym specjalnie z myślą o jego zastosowaniu, projekcie i materiałach.
Uważa, że ​​punktem wyjścia dla każdego projektu projektowego jest pusta karta, moment składający się zarówno z poszukiwania duszy, jak i poszukiwania duszy. wiele możliwości. Cédric Ragot postanawia sformalizować te przekonania, mozolnie dostarczając uzasadnioną odpowiedź w kontekście ekonomicznym, społecznym i środowiskowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek